Вечір пам’яті професора Василя Васильовича Німчука

Expired!

вільний

В УжНУ презентують книгу спогадів про академіка Василя Німчука

6 липня 2018 року відбудуться заходи з ушанування пам’яті члена-кореспондента НАН України, доктора філологічних наук, професора, почесного доктора УжНУ Василя Васильовича Німчука (1933 – 2017) з нагоди 85-ї річниці з дня його народження.
В УжНУ презентують книгу спогадів про академіка Василя Німчука

О 10 годині в залі засідань вченої ради Ужгородського національного університету (пл. Народна, 3) відбудеться пам’ятний круглий стіл із презентацією книги «Професор Василь Німчук у спогадах сучасників». Серед авторів спогадів – колеги, учні, рідні й близькі видатного вченого. До видання також увійшло розлоге інтерв’ю Олександра Гавроша з Василем Німчуком. До книги додано диск із відеоматеріалами, які зібрані переважно під час роботи над фільмом «Вимір справжности».

У презентації візьмуть участь учені з Ужгорода, Києва, Тернополя, Львова й інших міст України. По завершенні круглого столу колеги й учні В. В. Німчука поїдуть у с. Довге Іршавського району на могилу вченого.

The event is finished.