Місцевий час
- Часова зона: America/New_York
- Дата: 23.04.2025
- Час (чи тривалість): 03:00 - 05:30
Круглий стіл «Вразливість, психічне здоров’я та суспільне розуміння».
Цей захід стане своєрідним завершенням тренінгового курсу, спрямованого на формування чутливого суспільства, відкритого до інакшості людей. Формат круглого столу буде незвичним, адже саме студент(к)и виступатимуть у ролі модераторів(ок) і керівників(ць) дискусії.
Серед запрошених спікерів(ок):
🔹 Наталія Фельбаба – психологиня, яка працює з дітьми, а також мама дитини з РДУГ.
🔹 Світлана Апостол – психіатриня та мама дитини з інвалідністю.
🔹 Семен Махлін – ветеран, педагог і тато дитини з дислексією.
🔹 Леся Левко – експертка в роботі з проєктами для людей із інвалідністю.
Під час заходу спікер(к)и поділяться своїми особистими історіями та професійним поглядом на них, обговорять важливість відкритості в суспільстві, а також розкажуть, як можна інституційно змінювати підходи, щоб громади ставали більш інклюзивними.
Окрім дискусії, студент(к)и презентують власні проєкти, спрямовані на розвиток психологічної культури в регіоні. Це стане практичним внеском у формування більш відкритого та інклюзивного суспільства.
Тож, аби взяти участь, реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/FcUAGnWJHi7DStHbA
📍 Ужгород, ректорат УжНУ (пл. Народна, 3)
📆 23 квітня (середа)
🕙 10:00-12:30
Захід реалізується в рамках проєкту “Доступність сімейних програм для дітей з інвалідністю”, який імплементується в межах «Покращення захисту дітей у надзвичайних ситуаціях в Україні шляхом надання безпечних притулків, забезпечення продуктами харчування та непродовольчими товарами, а також психосоціальної підтримки», що реалізує Комітет медичної допомоги в Закарпатті – CAMZ за підтримки Terre des Hommes та за фінансування Федерального міністерства закордонних справ Німеччини.