Місцевий час

• Час (чи тривалість): 01:00 - 16:55

Expired!

08:00 - 23:55

ХІІІ Всеукраїнська науково-практична конференція з міжнародною участю «Педагогічні інновації у фаховій освіті»

Кафедра загальної педагогіки та педагогіки вищої школи запрошує прийняти участь у ХІІІ Всеукраїнській науково-практичній конференції з міжнародною участю «Педагогічні інновації у фаховій освіті», яка відбудеться 5 жовтня 2022 р. у ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

Мета науково-практичної конференції – обговорення актуальних педагогічних, психологічних, філософських та соціальних питань професійної освіти.

Тематичні напрями роботи (секції):

1. Загальні питання розвитку освіти і самоосвіти в Україні та за кордоном.
2. Педагогічні, психологічні та соціальні засади фахової освіти.
3. Інноваційні технології навчання та виховання молоді.
4. Модернізація діяльності системи неперервної освіти в контексті євроінтеграційних процесів.
5. Особливості професійної підготовки та діяльності фахівців у сучасних умовах.

Форма проведення конференції – заочна інтернет-конференція.

Детальніше – за покликанням.

Статті будуть опубліковані у випуску збірника наукових праць «Педагогічні інновації у фаховій освіті» (№ 12), який має міжнародний номер ISSN. Збірник буде розміщений в електронному вигляді на сайті ДВНЗ «УжНУ» у листопаді 2022 року.

The event is finished.