Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Місцевий час

  • Часова зона: America/New_York
  • Дата: 09.10.2018
  • Час (чи тривалість): 09:00 - 11:00

Дата

09.10.2018
Expired!

Час

16:00 - 18:00

Вхід

Вхід вільний

Круглий стіл до ювілею корифея закарпатської журналістики Михайла Бабидорича

У вівторок, 9 жовтня, о 16:00, у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Федора Потушняка відбудеться круглий стіл до 95-річчя дня народження відомого журналіста Михайла Бабидорича (1923-1998). Також буде презентовано бібліографічний покажчик «Михайло Бабидорич: життя в журналістиці».
Круглий стіл до ювілею корифея закарпатської журналістики Михайла Бабидорича

У виданні відображено життя та творчість публіциста, який 53 роки пропрацював у найвідомішій крайовій газеті «Закарпатська правда», котра виходила шість разів на тиждень накладом понад 150 тисяч примірників. Михайло Бабидорич пройшов у ній шлях від кореспондента, завідуючого відділом, відповідального секретаря до заступника редактора і був одним з найвідоміших її постатей. В останні роки ще й організував при редакції «Школу майбутнього журналіста», яку пройшло чимало відомих нині особистостей. Іменем Михайла Бабидорича у 2004 році було названо щорічну обласну премію в галузі журналістики.

«Михайло Бабидорич: життя в журналістиці» – третє видання у новій серії «Закарпатська публіцистика в іменах». У цій серії вже побачили світ видання «Олександр Гаврош: між журналістикою та літературою» (2015) та «Петро Часто: між Україною та Америкою» (2017).

Участь у круглому столі, присвяченому пам’яті корифея закарпатської журналістики, візьмуть колеги, учні ювіляра, його родина, а також науковці.

Співорганізатором акції є «Медіацентр УжНУ».

X

The event is finished.

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.