Місцевий час

• Час (чи тривалість): 01:00 - 11:00

Expired!

08:00 - 18:00

Міжнародна наукова конференція «Стан і перспективи сучасної української діалектології»

Запрошуємо Вас до участі в Міжнародній науковій конференції «Стан і перспективи сучасної української діалектології» (до 100-річчя з дня народження професора Й. О. Дзендзелівського), яка відбудеться 16–17 вересня 2021 р. в Ужгородському національному університеті.

Проблематика конференції:

• Актуальні проблеми дескриптивної діалектології.
  • Діалектологія в колі суміжних наук.
  • Дослідження динаміки і статики українських діалектів.
  • Інтерференція та запозичення в структурі діалекту.
  • Лінгвістична географія і науково-технічний прогрес.
  • Досягнення діалектної лексикографії.
  • Діалект і художній дискурс.

Робочі мови – всі слов’янські, англійська, німецька, угорська.

Для участі в конференції просимо надіслати заявку і статтю до 1 червня 2021 р. на одну з адрес координаторів конференції. У назві файлів подавати прізвище (Василюк. Заявка; Василюк. Стаття).

Надіслані матеріали заплановано опублікувати до кінця жовтня 2021 р. в Науковому віснику Ужгородського університету. Серія: Філологія (форма для заявки та вимоги до оформлення статті за покликанням).

Докладніша інформація про роботу конференції та фінансові умови участі в ній і публікації статей – у наступному інформаційному листі після одержання заявок і статей.

Адреса оргкомітету: 88017 Закарпатська обл., м. Ужгород, вул. Університетська, 14, філологічний факультет, кафедра української мови (кабінет 412).

Координатори конференції: доц. Миголинець Ольга Федорівна, тел. 0955453955, olha.myholynets@uzhnu.edu.ua; доц. Пискач Ольга Дмитрівна, тел. 0505858715, olha.pyskach@uzhnu.edu.ua.

З повагою – оргкомітет конференції.

The event is finished.