Місцевий час

31.07.2019
Expired!

Соціальна програма матеріальної допомоги українським студентам EducationUA 2019

Соціальна програма матеріальної допомоги українським студентам EducationUA 2019 оголошує конкурс на отримання ґранту для оплати навчання у ДВНЗ. Офіційними спонсорами та організаторами програми виступають компанія Ladyspace та SMMdriver.

За умовами програми буде проведено конкурс та обрано двох переможців, які отримають ґранти в розмірі 10 000 грн кожному. Призові кошти будуть направлені на оплату за навчання у вишах переможців. Студенти, які посядуть 2 та 3 місця, отримають заохочувальні призи.

Участь у конкурсі абсолютно безкоштовна.

До участі в конкурсі допускаються студенти будь-яких українських вишів, обов’язково громадяни України, які навчаються на 2-5 курсах денної і заочної форм навчання, контрактники і бюджетники.

З деталями проведення конкурсу можна ознайомитись на сторінках сайтів кожного з ґрантодавців: Ladyspace та SMMdriver.

Конкурс триватиме до 31 липня 2019 року включно.

Якщо виникли додаткові запитання, їх можна поставити за допомогою наступних каналів зв’язку:

• ladyspace.educationua@ukr.net
  • smmdriver.educationua@ukr.net

або за телефоном +380631016042 з 10.00 до 18.00, щоденно.

З повагою – організатори проекту EducationUA в Україні: Наталія Узарська – засновниця студії краси та академії Ladyspace та Віктор Купріянець – керівник сервісу просування в інстаграм SMMdriver.

The event is finished.

Теги: