Місцевий час

• Час (чи тривалість): 01:00 - 11:00

Expired!

08:00 - 18:00

Центр американських студій запрошує на інтенсивний курс з наукового письма англійською мовою

Центр американських студій запрошує студентів, здобувачів Ph.D., викладачів (дослідників) та наукових співробітників взяти участь у сертифікованому курсі вихідного дня «Academic Writing Made Easy!» з носієм мови та науковцем із США (випускником престижного Університету Джорджа Мейсона) Джоном Патріком Хіггінсом.

Під час курсу:

• Ви опануєте мистецтво наукового письма англійською мовою та розвинете власний стиль;
  • Ви навчитеся швидко та ефективно писати наукові тексти, які допоможуть вам досягти цілей вашої мрії та потрапити на відомі конференції;
  • Ви дізнаєтеся про ефективні методи написання наукових статей і розділів у монографіях для провідних журналів і видавництв;
  • Ви дізнаєтеся, які найпоширеніші помилки в науковій роботі та як їх ефективно уникнути;
  • Ви зрозумієте «академічну граматику» англійської мови, включаючи, але не обмежуючись: відмінками, правильним використанням артиклів, узгодженням часів, способами уникнення пасивного стану, прислівниковими та прикметниковими фразами, академічною структурою речень та багато іншого.

Ми також дамо вам можливість застосувати свої навички на практиці! Якщо ви бажаєте, ми залучимо вас до корисних практичних вправ.

Амбітних студентів, аспірантів, докторантів і досвідчених викладачів заохочуємо до участі в курсі.

Дата проведення курсу: 9-10 грудня 2022 року (починаємо у п’ятницю ввечері та закінчуємо у суботу вдень). Кількість місць обмежена!

Більше інформації та реєстрація тут.

The event is finished.