Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року
Презентація поетичної збірки «Не Єва» і творчий вечір Лариси Лебедівни

Місцевий час

  • Часова зона: America/New_York
  • Дата: 01.12.2017
  • Час (чи тривалість): 10:00

Дата

01.12.2017
Expired!

Час

17:00

Презентація поетичної збірки «Не Єва» і творчий вечір Лариси Лебедівни

Презентація поетичної збірки «Не Єва» і творчий вечір Лариси ЛебедівниУ п’ятницю, 1 грудня, о 17:00, в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться творчий вечір поетеси із Києва Лариси Лебедівни. Презентація поетичної збірки «Не Єва» та розмова із письменницею, кандидатом філологічних наук відбудеться у форматі літературного клубу «Читаємо разом».

Збірка поезій «Не Єва» – «про вічне повернення, про те, що живе ніколи не помирає, але вічно переймає іншу форму. Кожне слово в ній – це ключ, яким можна відімкнути двері до Вічності всередині нас. Це поезія сповнена руху, що розгортається і триває у міфологічному часі, скасовуючи хронологію і подієвість. Все існує водночас. То як не загубитися у цих прозорих напівнатяках?» – інтригує анотація до книжки, яка стала переможцем конкурсу від видавництва «Смолоскип».

Лариса Лебедівна літературознавець, в колі наукових зацікавлень якої західноукраїнська проза та сучасна дитяча література. Вона авторка двох книжок, перша з яких – збірка поезій у прозі «Зимові діалоги» (2017). Закінчила українську філологію в Тернопільському педагогічному інституті (нині – ТНПУ ім. В. Гнатюка), а також аспірантуру в Інституті літератури ім. Т. Г. Шевченка АН України. 2009-2012 рр. очолювала сектор мовної політики в Міністерстві культури України. Нині – вчений секретар у Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

X

The event is finished.

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.