Місцевий час

21. - 22.03.2018
Expired!

Вхід вільний

Відвідай цікаві і корисні заходи в рамках промотуру по університетах національної мережі академічних бізнес інкубаторів YEP!

21-22 березня в Ужгородському національному університеті YEP Incubators з презентацією нових можливостей для студентів і молодих підприємців.

21.03. середа
10:00 – 13:00 – хол центрального корпусу УжНУ,
вул. Університетська,14 (БАМ)

Демо зона YEP Incubators і спілкування із студентами про стартапи, інкубатори, акселератори, навички для успішної реалізації і можливості молодіжного підприємництва.

14:30 – 15:30 – читальній зал наукової бібліотеки УжНУ,
вул. Університетська,14 (БАМ)
Відкритий майстер-клас «МИСТЕЦТВО говорити ГАРНО» від Катерини Сапнової (YEP Incubators, топ-спікер, голова ШОМ (Школа Ораторського Мистецтва, м. Київ).

22.03. четвер
12:00 – конференц зал, Центр інформаційних технологій УжНУ,
вул. Заньковецька, 89 («зелений корпус»), 3-й поверх
Презентація нової літньої підприємницької програми від YEP Incubators Summer Bootcamp та про можливості навчання і підтримки підприємців-новачків та стартаперів YEP Incubators

12:30 – конференц зал, Центр інформаційних технологій УжНУ,
вул. Заньковецька, 89 («зелений корпус»), 3-й поверх
Серія «Success Stories/Історії успіху»: Відкритий майстер-клас від успішного молодого підприємця з Ужгорода Тетяни Колісник «Велокава», «Punto G Caffe», що вважає себе не просто підприємцем, але й стартапером, про її 10 кроків до успішного проекту. Варто познайомитись!

13:00 – конференц зал, Центр інформаційних технологій УжНУ,
вул. Заньковецька, 89 («зелений корпус»), 3-й поверх

Відкритий майстер-клас «PITCHING like a BOSS» від Катерини Сапнової (YEP Incubators, топ-спікер, голова ШОМ (Школа Ораторського Мистецтва), м. Київ)

Один з найбільш важливих навиків для стартапера – вміння пітчити – виступати з презентацією свого проекту так, щоб переконувати інвесторів фінансувати саме вас, повірити саме у вас! Тому цей тренінг краще пройти – точно згодиться!

The event is finished.

Теги: