П`ятниця, 23.06.17, 13:28 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Спорт

В УжНУ баскетбольним і футбольним турнірами стартував Тиждень студентської дружби

22 травня на спортивному майданчику біля гуртожитку УжНУ №4 було урочисто відкрито щорічний Тиждень дружби студентів Ужгородського університету. Таке дійство вже втретє організовується спільними зусиллями УжНУ та Закарпатського угорськомовного товариства студентів і молодих дослідників.

Впродовж перших трьох днів відбудуться змагання з п’яти видів спорту – футболу, баскетболу, настільного тенісу, волейболу і крикету.

Стартував Кубок дружби турнірами з футболу та баскетболу.

Позмагатися щодо вправності володіння оранжевим м’ячем та влучності закидання його в кошик згодилися тільки дві команди: «Фіксики» (природничо-гуманітарний коледж) та «Клівленд Кавс» (іноземні студенти медичного факультету).

Через спеку матч тривав лише дві чверті по 10 хвилин. Сильнішими в цьому протистоянні виявилися представники коледжу, які перемогли із рахунком 21:19, хоча долю поєдинку вирішували в овер-таймі.

Щодо футбольного турніру, то участь у ньому брало 8 команд: «Алтімед-Африка», «Лібіен Лаен» (Лівія), «Реал ФС» (Українсько-угорський навчально-науковий інститут), «Покемони» (Природничо-гуманітарний коледж), «Дрім Тім» (факультет інформаційних технологій), «ЗУБ» (стоматологічний факультет), «Ураган» (факультет здоров’я та фізичного виховання), «Фенікс Бойс» (Індія).

Матчі тривали один тайм по 10 хвилин, команда яка програвала, відразу ж вилітала з турніру.

Після перших стикових поєдинків визначилася четвірка найсильніших: до півфіналів пробилися «Алтімед», «ЗУБ», «Лібіен Лаен» та «Ураган».

У матчі за вихід до фіналу «Алтімед» переміг стоматологів – 3:1, а «Ураган» – «Лібіен Лаен» 2:1.

У двобої за бронзові нагороди фортуна усміхнулася студентам із Лівії – 1:0.

У фіналі ж боротьба виявилася куди напруженішою. Команди могли забити по декілька голів у ворота суперників, однак долю матчу знову вирішив один влучний удар гравця «Урагану».

Тож 1:0 – і перемогу, як і в студентській спартакіаді, святкують вихованці факультету здоров’я та фізичного виховання.

Нагороджували лауреатів суддя змагань Шандор Ковач і проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи Ігор Король. Командам-переможцям з баскетболу й футболу було вручено кубки.

На черзі – змагання з настільного тенісу, які відбуваються сьогодні в спорткомплексі «Буревісник».

Юрій Піясюк

Спорт | 23.05.17 | Додав Г_Кришiнець | 396 | 0.0/0