Місцевий час

• Дата: 07.10.2019
  • Час (чи тривалість): 01:00 - 16:00

Expired!

Дводенний інтенсив для студентів «Grow box твоїх ініціатив»

Наприкінці жовтня в Києві пройде дводенний інтенсив для студентів у рамках спецпроєкту фестивалю «Кіномедіа» – «Grow box твоїх ініціатив».

Маєш ідею для важливого проєкту? Ми вже знаємо, що ініціативи можуть зіштовхнутися з такими проблемами:

? піар та просування;
? залучення аудиторії (як знайти своїх);
? конвергентний контент;
? фінансування проєкту (як знаходити гроші);
? ефективні партнерства з: місцевою владою, громадськими організаціями, локальними фахівцями, волонтерами тощо.

І хочемо разом із вами вирішити ці проблеми та створити зрозумілий план дій для вашої ініціативи.

До участі у інтенсиві «Grow box твоїх ініціатив» запрошуються як індивідуальні учасники, так і команди до 3-ох осіб, які обов’язково повинні:

? бути студентами І-IV курсів або магістрами;
? бути ініціаторами, авторами чи активістами проєктів, що мають важливу соціальну місію;
? оформити реєстраційну заявку до 7 жовтня за посиланням.

Проєкти-ініціативи можуть бути про благодійність, розвиток студентської громади, покращення екологічної ситуації, розвиток маленьких містечок та сіл, допомогу незахищеним верствам населення, захист та підтримку ЛГБТ руху, підвищення якості життя тощо.

Детальніше – на ФБ-сторінці заходу.

The event is finished.