Студентам-іноземцям підготовчого відділення влаштували екскурсію в зоологічний музей та ботсад УжНУ

Екскурсанти з різних куточків світу зізнаються, що мали багато приємних позитивних вражень

Навчальний план для студентів-іноземців підготовчого відділення Центру доуніверситетської підготовки та роботи з іноземними громадянами передбачає, зокрема, й ознайомлення закордонної молоді з культурою Закарпаття. Тож 5 травня вони відвідали зоологічний музей та ботанічний сад Ужгородського університету. Екскурсію для іноземців організували В. Міца, О. Кондрат та Б. Шарга. Студентів супроводжували працівники відділення, викладачі української мови та хімії.

У зоологічному музеї слухачі підготовчого відділення мали змогу оглянути колекції звірів, птахів, риб, комах… Це було по-справжньому цікаво. Крім того, студенти фактично до теоретичного курсу біології, який вивчають, дістали практичну складову – побачили наживо понад 5 тисяч експонатів. Та й просто побачити представників фауни, що живуть на території Закарпаття, представникам різних куточків світу було цікаво.

Ботанічний сад дав змогу молоді відчути себе наче в іншому світі серед Ужгорода. Ціла низка видів і сортів рослин вразила своєю неповторністю і красою.

Екскурсанти зізнаються, що мали багато приємних позитивних вражень. До того ж такий захід довів, що вільний час можна проводити корисно й пізнавально, а здобувати нові знання – дуже весело.

За інформацією Центру доуніверситетської підготовки та роботи з іноземними громадянами