Біологи УжНУ матимуть нові можливості для навчання, науки і працевлаштування завдяки співпраці з біофармацевтичною компанією «Біофарма»
Молодь дістане прямий доступ до інноваційного центру розробок, що дозволить ефективно проходити стажування перед стартом професійної кар'єри

Під час зустрічі окреслили перспективи співпраці між біологічним факультетом УжНУ та компанією «Біофарма».
Одним із важливих проєктів стане створення «Біошколи» – сучасного освітнього простору для учнів ліцеїв природничого спрямування та студентів, де вони матимуть змогу долучатися до практичних занять і досліджень у галузі клітинної біології та біомедичних наук.
Особливу увагу приділено практичній підготовці студентів. Співпраця з «Біофарма» відкриє можливості для проходження виробничої і переддипломної практики, а також ознайомлення із сучасними фармацевтичними виробництвами та науково-дослідною діяльністю компанії.
Важливим напрямом взаємодії стане реалізація спільних наукових проєктів. Студенти й науково-педагогічні працівники факультету зможуть долучатися до роботи інноваційного R&D-центру, брати участь у дослідженнях та впровадженні їх результатів у практику.
Cпівпраця також передбачатиме створення нових можливостей для професійного розвитку молоді через стажування і дальше працевлаштування випускників, а також формування кадрового резерву для фармацевтичної галузі й науково-дослідних установ.
Такі зустрічі важливі для молоді, адже вони дають можливість безпосередньо поспілкуватися з представниками успішного бізнесу, дізнатися про сучасні тенденції розвитку галузі й перспективи професійної реалізації. Вони мотивують студентів до навчання, наукового пошуку й саморозвитку, а також допомагають усвідомити важливість здобутих знань для майбутньої кар’єри.