Місцевий час

• Час (чи тривалість): 10:00

Expired!

17:00

Спільне засідання ради молодих вчених ФПОДП та студентського медичного гуртка з ендокринологіїУ четвер 19 листопада о 17:00 відбудеться спільне засідання ради молодих вчених факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки та студентського медичного гуртка з ендокринології. На засіданні планується розглянути питання клінічного перебігу та діагностики цукрового діабету.

До зустрічі може приєднатись будь-хто із зацікавлених.

Щоб долучитись до заходу, перейдіть за наступним посиланням – meet.google.com/nxx-awro-tqa о 16:55.

Програма заходу

17:00 – 17:30 – Вступ в цукровий діабет. Доповідач: Шостак Ірина Іванівна, студентка медичного факультету ДВНЗ «Ужгородський національний університет».

17:30 – 18:00 – Що потрібно знати про цукровий діабет? Які перші ознаки цукрового діабету? Які сигнали про захворювання подає організм? Доповідач: Гряділь Тарас Іванович, голова ради молодих вчених факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, асистент кафедри терапії та сімейної медицини факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки, асистент кафедри внутрішніх хвороб Медичного факультету №2, ДВНЗ «Ужгородський національний університет»,

18:00 – 18:30 – Дискусія: клініка, та основи діагностики цукрового діабету. Модератори, асистенти кафедри терапії та сімейної медицини факультету післядипломної освіти та доуніверситетської підготовки ДВНЗ «Ужгородський національний університет»: Варваринець Антоніна Василівна, Курах Артур Васильович, Коваль Тетяна Володимирівна.

18:35 – Підбиття підсумків проведеного заходу та обговорення планів роботи на майбутнє.

The event is finished.