Факультет інформаційних технологій гучно відсвяткував День першокурсника

Особлива подяка спонсорам урочистого заходу – фірмам Boost Solutions (Дмитро Брусьо) та Foxtrapp (Олексій Фомін), які приготували призи для найкращих учасників конкурсних перегонів

Факультет інформаційних технологій гучно відсвяткував День першокурсника
10 листопада студенти та викладачі факультету інформаційних технологій зібралися у великому конференц-залі ректорату, щоб прийняти першокурсників-інформатиків до широкого загалу університетського студентства. Одразу відзначимо, що свято вдалося на славу.

З привітаннями до студентів-першокурсників звернулися проректор УжНУ Мирослава Лендьел, декан факультету Ігор Повхан, завідувачі кафедр Олександр Лавер, Олександр Міца та заступник декана з виховної роботи Ігор Лях. Всі вони наголосили, що студенти-першокурсники зробили правильний вибір, вступивши до Ужгородського університету, і побажали їм успіхів у навчанні та престижної роботи в майбутньому.

Факультет інформаційних технологій гучно відсвяткував День першокурсника

Першокурсникам в організації цього заходу активно допомагали студенти старших курсів – Даніель Волошин, Богдан Струков, Олександр Цар та інші, а також заступник декана з виховної роботи Ігор Лях.

Серед усього розмаїття номерів святкової програми присутнім у залі особливо запам’яталися оригінальний виступ студентки-першокурсниці факультету Тетяни Кут, команди ліги КВН «Wall Street» та рок-гурту  «Siberian Sun». Окремо відзначимо захопливий конкурс фахової майстерності студентів різних курсів і викладачів факультету зі швидкісного розбирання та збирання системного блока комп’ютера.

Факультет інформаційних технологій гучно відсвяткував День першокурсника

Особлива подяка спонсорам цього урочистого заходу фірмам − Boost Solutions (Дмитро Брусьо) та Foxtrapp (Олексій Фомін), які приготували призи для найкращих учасників конкурсних перегонів.

Після урочистостей святкування дня першокурсника перемістилося до одного з нічних клубів. Сподіваємося, що цей захід залишиться в пам’яті наших першокурсників назавжди!

За інформацією завідувача кафедри інформатики та
фізико-математичних дисциплін Олександра Лавера