Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Фізики випустили спеціалістів

Дипломи отримали студенти напрямів «Фізика ядра та фізика високих енергій», «Фізична та біомедична електроніка» і «Система технічного захисту інформації, автоматизація її обробки»

0 666
Фізики випустили спеціалістів
Фізики випустили спеціалістів
6 липня відбулося вручення дипломів на фізичному факультеті. Цьогоріч один із найпотужніших наукових підрозділів вишу пустив у вільне плавання 9 спеціалістів.

Декан фізфаку Володимир Лазур згадував про випускників, які вже стали відомими науковцями у світі, а також закликав новоспечених дипломованих спеціалістів продовжувати славні традиції рідної альма-матер.

Фізики випустили спеціалістів

Урочисте вручення дипломів

Після вітальних слів розпочалася церемонія вручення дипломів. Цю почесну місію виконав декан факультету: дипломи отримали студенти напрямів «Фізика ядра та фізика високих енергій», «Фізична та біомедична електроніка» і «Система технічного захисту інформації, автоматизація її обробки».

Випускниця спеціальності «Фізика ядра та високих енергій» Галина Рогулич щиро радіє, зауважуючи: «Хочеться висловити безмежну вдячність факультету за те, що в його стінах провела цілих 5 років! Дякую, що викладачі витримували нас. Правду кажучи, було важко, та тільки перші два курси, а вже коли почали вивчати більше предметів зі спеціальності, стало набагато легше опановувати майбутню професію, а що найголовніше – цікавіше!».

Завершилося свято спільним фото на пам’ять. Бажаємо випускникам реалізації в професії та нових звершень!

Віра Лабич
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.