Громадські активісти Закарпаття тренувалися у сфері проектного менеджменту

Усіх учасників, більшість із яких – студенти УжНУ, нагородили сертифікатами за плідну працю та креативні ідеї

Громадські активісти Закарпаття тренувалися у сфері проектного менеджменту
Днями управління молоді та спорту Закарпатської ОДА спільно з РМЕО «Екосфера» влаштували дводенний тренінг для лідерів Громадських організацій на тему «Проектний менеджмент».

Учасники тренінгу, зокрема активісти ГО «Єдине студентство», «ELSA», «ФРІ» та «Студентський магістрат», під керівництвом тренерів Катерини Станкевич-Коваль та Бориса Чернявського докладно розглянули етапи створення проектів для вирішення актуальних питань. Наприкінці запропонованого курсу було прописано й обґрунтовано ідеї стосовно поліпшення поінформованості молоді, патріотичного, фізичного та правого її виховання.

Роман Маргітай

«Погодившись поїхати на тренінг, я вирішив, що маю гідно представити свою організацію й при нагоді подати бомбезну ідею для масштабного проекту. Тож думки про те, щоб вистрибнути з автобуса й злиняти, відкидав подалі ☺. Тепер точно можу відповісти, що сподівання цілком себе виправдали. Купа нових знайомств, здобутий досвід, знання і секрети – це те, заради чого варто відвідувати такі зустрічі», – розповідає заступник голови УМГО «Єдине студентство», студент факультету суспільних наук Роман Маргітай.

Ладислав Помпель

«Цей тренінг згуртував усіх, адже не кожного дня можна побачити, як представники різних наукових стихій, зокрема юриспруденції, менеджменту, журналістики, сидять разом до самого вечора, продумуючи деталі спільного задуму. Тому я вважаю, що тренінг не був даремним, і через деякий час результат відіб’ється в правильно прописаних проектах, – ділиться враженнями голова комісії з питань молоді та спорту громадської ради при Закарпатській ОДА, студент-політолог Ладислав Помпель.

Наприкінці дводенної поїздки всіх учасників, більшість яких – студенти УжНУ, нагородили сертифікатами за плідну працю та креативні ідеї.

Марія Шелельо