Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Хорова капела «Боян» шукає нові таланти

Допоможімо зберегти й підсилити колектив, що є співочою візитівкою університету

0 1 820
Хорова капела «Боян» шукає нові таланти
Хорова капела «Боян»
Одного пізньоосіннього дня 1963 року, відзначаючи якесь свято, викладачі фізико-математичного факультету колективно заспівали. Вийшло гарно. Тоді й з’явилася думка: а чому б не заснувати чоловічий хор? І зовсім скоро 19 викладачів та співробітників фізико-математичного факультету під керівництвом Івана Маркуша, теж працівника цього підрозділу, який мав музичну освіту, створили хор, котрий уперше дав концерт 23 лютого 1964 року на День радянської армії. На початку 70-х капела вже нараховувала 75 учасників.

Відтоді «Боян» може похвалитися понад п’ятьмастами виступами в різних куточках України та закордону. Чоловіча хорова капела стала справжньою співочою візитівкою університету, роблячи відомою нашу альма-матер далеко за межами Закарпаття, засвідчуючи, що наш виш – це синтез обдарованих багатогранних людей різного віку, адже в складі колективу – професори, доценти, викладачі, аспіранти майже з усіх факультетів.

Нині капела шукає нові голоси, адже учасників залишилось менше двох десятків, а втратити цінне співоче надбання не можемо собі дозволити. Маємо знову підняти хоровий колектив, відновити гастролі – бо ж кожен виступ, окрім усього, робить ще й добру рекламу університетові, який представляє. Це пропаганда не лише хорового мистецтва, а й вишу загалом, його авторитету.

Тож не ховаймо свої таланти – допоможімо зберегти й підсилити колектив, що є легендою та співочою візитівкою університету. «Боян» чекає вас на своїх репетиціях щопонеділка з 16:00 у корпусі хімічного факультету!


Марія Шелельо,
відео Віталія Завадяка

 

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.