Іноземним філологам УжНУ урочисто вручили документи про здобуття вищої освіти

Велика зала ректорату стала свідком вручення дипломів 81 бакалавру та 27 спеціалістам англійського, німецького, французького та румунського відділень ФІФ

Іноземним філологам УжНУ урочисто вручили документи про здобуття вищої освіти

12 червня велика зала ректорату УжНУ стала свідком вручення дипломів 81 бакалавру та 27 спеціалістам англійського, німецького, французького та румунського відділень факультету іноземної філології вишу.

Модерувала урочистий захід заступник декана з виховної роботи Оксана Дацьо, яка привітала випускників із важливою миттю їхнього життя і надала слово очільнику факультету Михайлу Рошку.

«У сучасному світі бути успішним без знання мов просто неможливо, тому я ніколи не втомлюся говорити, що випускникам нашого факультету у цьому сенсі поталанило найбільше – у них є абсолютно всі козирі і шанси, щоб підкорити собі горизонти і Європи, і всього світу. Потрібно лише трохи бажання і вміння працювати, а в цій справі наші студенти профі.

Іноземним філологам УжНУ урочисто вручили документи про здобуття вищої освіти

Я на сто відсотків упевнений, що кожен із вас здобуде те, чого бажає – і улюблена робота не стане винятком. У нас на факультеті неодноразово відбувалися зустрічі з роботодавцями, і більшість із вас, будучи ще студентами, не просто знали про свої перспективи, а й визначилися з місцем праці. Як на мене, це прекрасно – мати впевненість у своєму прийдешньому!» – зауважив декан.

Іноземним філологам УжНУ урочисто вручили документи про здобуття вищої освіти

Проректор з науково-педагогічної роботи Мирослава Лендьел відзначила: хай якими успішними стануть нинішні випускники, завжди варто пам’ятати, що в житті є особливе мірило – мораль, людські чесноти. І не завжди будуть злети – часом доведеться і падати. Але перевага людини, яка пройшла таку життєву школу, як університет, у тому, що вона, як ніхто інший, знає, як піднятися і злетіти знову!

Завідувач кафедри англійської філології Сніжана Голик також приєдналася до привітань колег:

Іноземним філологам УжНУ урочисто вручили документи про здобуття вищої освіти

«Дорогі випускники, життя – це не тільки сміх, радість і насолода. Є обов’язки, є тягар відповідальності, є й важка праця, розчарування… І ми, ваші викладачі, наставники, були зобов’язані показати, яким може бути життя, були зобов’язані передати вам власний досвід. Тому, будь ласка, не ображайтеся, якщо якась частинка з нього виявилася гіркою. Просто знайте: ми лише намагалися підготувати вас до справжнього життя, підготувати так, щоб ви не боялися труднощів і, коли прийде час, точно знали, як відстояти своє місце під сонцем».

Випускниця німецького відділення Яна Бічева, своєю чергою, висловила вдячність викладачам факультету за терпіння, тісну співпрацю і вміння знаходити компроміси, а колегам-випускникам побажала ніколи не зупинятися у підкоренні нових вершин і якнайскоріше знову зустрітися в повному складі!

Юлія Шипович,
фото Віталія Завадяка