Іти вперед з надією, а обертатися з удячністю – побажали випускникам хімфаку

Документи про вищу освіту вручили 26 випускникам, що здобули кваліфікації «Хімік, викладач» та «Екологія та охорона навколишнього середовища»

Іти вперед з надією, а обертатися з удячністю – побажали випускникам хімфаку
Днями п’ятикурсники хімічного факультету теж отримали довгоочікувані дипломи. Документи про вищу освіту вручили 26 випускникам, які здобули кваліфікації «Хімік, викладач» й «Екологія та охорона навколишнього середовища».

Василь Лендєл

Прозвучав гімн Ужгородського університету, і декан хімфаку Василь Лендєл звернувся до випускників з напутніми словами: «Я радий, що ви успішно пройшли цей етап. Ви – спеціалісти, тож сміливо можете пишатися цим, адже стали висококваліфікованими фахівцями в галузі хімії та екології. Сподіваюся, що робота, яка на вас чекає, принесе задоволення. Хай буде щасливою життєва дорога!».

Володимир Фекета

Завітав на урочистий захід і проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Фекета, котрий наголосив, що хімфак – це велика дружна сім’я, де завжди панує тепла атмосфера, тому йому приємно вітати винуватців нинішнього свята.

«Мають правду ті, хто каже, що хіміки і біологи визначають пріоритети XXI століття. Ви дістали диплом вишу, який має заслужений авторитет в Україні та світі. Велика честь – бути випускником Ужгородського національного університету. Бажаю добробуту вам і вашим родинам, а головне  миру!» підсумував Володимир Петрович.

«Ці 5 років ми прожили, як справжня родина. Ви займалися наукою  ми вам допомагали, ви розважалися  ми наступного дня віддувалися за вас у ректораті!

Ми хотіли, аби ви стали людьми з великої літери, і ви ними станете, якщо будете поважати себе та інших»,  поділився споминами завідувач кафедри неорганічної хімії, професор Ігор Барчій.

Диплом вручає Ігор Барчій

Випускники та гості свята

Заступник декана з виховної роботи Анна Кун нагородила активних випускників почесними грамотами за високі спортивні досягнення і теж дала життєві настанови: «Ідіть уперед з надією, обертайтеся з удячністю, дивіться вгору з вірою, а по боках  з любов’ю. Бажаю вам успіху!».

Ну, а саму урочисту церемонію вручення дипломів провели завідувач кафедри неорганічної хімії, професор Ігор Барчій, завідувач кафедри екології та навколишнього середовища професор Степан Чундак і співробітник цієї ж кафедри професор Сергій Сухарєв.

Віра Лабич,
відео Роберта Паппа,