Студенти УжНУ розглядали місто над Ужем з неформального боку

На середину осені члени УМГО «Єдине студентство» планують нічний квест – не пропустіть!

Студенти УжНУ розглядали місто над Ужем з неформального боку
22 вересня у рамках проекту «Пізнай Ужгород власними очима» для студентів влаштували відкриту екскурсію містом. Організаторами виступили члени УМГО «Єдине студентство» за сприяння управління молоді та спорту Закарпатської ОДА. Мандрівку для молоді проводять уже вдруге, а на середину осені планують ще дещо цікаве – нічний квест, тож не пропустіть!

Екскурсовод Кароліна Срібна

Початковим пунктом міні-туру Ужгородом стала площа Театральна. Там, біля скульптурки Миколайчика, що стала першим творінням архітектора Михайла Колодка, зібралися всі охочі побачити місто над Ужем з неформального боку. Роль екскурсовода дісталася студентці IV курсу факультету туризму та МК Кароліні Срібній.

Липова алея, пам’ятник Августину Волошину, Закарпатська ОДА… Цікавинок на цьому маршруті хоч греблю гати – у центрі міста просто на кожному кроці натрапляємо на пам’ятки, варті уваги. Тільки встигай роззиратися довкола. А якщо біля тебе досвідчений екскурсовод, то навіть, здавалося б, звичні місця побачиш геть з іншого боку.

Біля скульптури Михайла Колодка

Ну а як ти вже надто вибагливий турист і кортить дізнатися «секрет від місцевого», то ж ось він – як уродився. Чи то на початку екскурсії хтось загадав, потерши носа Миколайчику, що хоче вивідати таємницю Унґвара, чи то такий цікавий збіг, але…

Всезнайко Федір Шандор 🙂

Тільки-но наша «делегація» опинилася біля Совиного гнізда й прослухала його «офіційну історію», з’явився чоловік, який тут-таки все заперечив і розповів, що ж то за пам’ятка насправді. ☺ Утім Медіацентр секретів не виказує, тож шукайте своїх героїв на екскурсіях, адже хто-хто, а привітні ужгородці точно знають чимало таємниць свого міста.

З солодким подарунком

Ми ж пішли далі й надибали ще цікавішого чоловіка, котрий, певно, знає все про все. Це, звичайно ж, Федір Шандор, котрий дав змогу Кароліні перепочити і взяв екскурсію до своїх рук.

Для студентів він припас не лише цікаві історії, а й подаруночки. Разом із «Єдиним студентством» «special for» учасників цієї екскурсії були підготовані пам’ятні магнітики й солодкі цукерки від відомого ужгородського кондитера Валентина Штефаня.

Їх отримували тільки найкмітливіші за правильні відповіді у вікторині. Правда, деякі учасники виявилися настільки розумними, що вгадували відповідь ще до того, як прозвучало питання☺.  Врешті без подаруночків не залишився ніхто.

Федір Шандор зі студентами

Учасники заходу обійшли всі найпопулярніші туристичні місця, побачили усе, що лиш можна увидіти в центральній частині міста. І навіть короткочасний дощ, що застав нас зненацька, не зіпсував хорошого настрою та винятково приємних вражень від мандрівки.

Закінчили ходу майже там, звідки й почали, – на площі Фенцика біля величної філармонії. Всі наші враження дивіться на фото, а надалі активно долучайтеся до таких заходів. Це привід більше дізнатися про наше старовинне місто, познайомитися з цікавими людьми і закохатися в Ужгород, котрому, кажуть, до речі, вже 1123! ♥

Катерина Хижняк