Колектив Медіацентру поповнився академіком

Федір Шандор став членом редакційного колективу МЦ на громадських засадах

Колектив Медіацентру поповнився академіком

Федір Шандор
Напередодні Нового року медіацентрівці зібралися, аби підбити підсумки річної роботи, обговорити сценарій вітального ролика (окремі плани вдалося навіть зафільмувати) й неодмінно підняти келих шампанського за все, що було, й те, чому бути.

Почесним гостем планівки став Федір Шандор – доктор філософських наук, завідувач кафедри туристичної інфраструктури та сервісу, академік АН Вищої школи України, журналіст за покликанням – донедавна куратор Медіацентру. Підтримував редакційний колектив у всіх справах, сам активно долучався до реалізації різних проектів.

Медіацентрівці подякували Федору Федоровичу за дуже активний і плідний період, упродовж якого добре працювалося, висловили сподівання, що він триватиме й далі, а тому запропонували йому стати членом редакційного колективу на громадських засадах.

Федір Шандор радо погодився. Тож віднині він – почесний член університетської медіакоманди.

Вл. інф.