Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Лави IT-шників поповнилися новими фахівцями з УжНУ

Усього цього року відповідний сегмент ринку праці поповнився 120-ма випускниками факультету інформаційних технологій

0 714
12 червня у конференц-залі зеленого корпусу УжНУ зібралися охочі бути причетними до урочистого вручення дипломів випускникам-бакалаврам та спеціалістам факультету інформаційних технологій.
Лави IT-шників поповнилися новими фахівцями з УжНУ

Першого до слова запросили декана факультету Ігоря Повхана. Він традиційно побажав професійного зростання новоспеченим фахівцям, успіху на життєвому шляху й висловив удячність за ті здобутки, які вони принесли рідній альма-матер.

Лави IT-шників поповнилися новими фахівцями з УжНУ

Відтак з привітальним словом виступив завідувач кафедри інформаційних управляючих систем та технологій Олександр Міца. Зокрема, відзначив високу успішність, яка зростає з кожним роком, наголосив на важливості постійного вдосконалення: «Мені дуже приємно, що ви започаткували нові традиції, нові заходи на нашому факультеті. Для того, щоб бути запитаними в нашій сфері, потрібно постійно навчатися. Я бажаю вам завжди успішно долати перешкоди й підкорювати нові вершини. Наразі ж ви дійшли до основної на цей момент вершини – отримання диплому».

Завідувач кафедри інформатики та фізико-математичних дисциплін Олександр Лавер також приєднався до побажань і запевнив уже колишніх студентів, що рідний факультет завжди буде їм радий.

Після привітань відбулося довгоочікуване вручення дипломів бакалаврам та спеціалістам за напрямами «Комп’ютерні науки та інформаційні технології», «Програмна інженерія» та «Інженерія програмного забезпечення». Усього цього року відповідний сегмент ринку праці поповнився 120-ма представниками Ужгородського університету.

Урочистий настрій заходу підтримали традиційне виконання Державного гімну України, студентського гімну «Gaudeamus» та спільне фотографування щасливих випускників з наставниками.


Кароліна Шірінова,
фото, відео Роберта Паппа
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.