Звання найвродливішої здобула Даніелла Турянчич

Факультет суспільних наук обрав собі цьогорічну міс
У середу, 2 листопада, у конференц-залі ректорату Ужгородського університету панувала святкова атмосфера. Викладачі та студенти факультету суспільних наук зібралися, аби відзначити День першокурсника, а крім того – обрати найвродливішу студентку свого підрозділу.

Під час урочистої частини

Ведучими свята стали вихованці фізичного факультету Іван Граб та Олександр Олень. Першим привітав присутніх зі святом декан Юрій Остапець. Він подякував першачкам за вибір на користь факультету суспільних наук та висловив упевненість – саме тут студенти здобудуть максимум знань для реалізації в уподобаній професії. Декан щиро побажав усім гарного вечора та чудового настрою.

Конкурсантки

Серед почесних гостей заходу були проректори з науково-педагогічної роботи Олександр Сливка та Мирослава Лендьел, а також заступник директора департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Атілла Штерр. Ведучі представили гостям почесне журі конкурсу краси. До його складу, зокрема, ввійшли ужгородський фотограф Євген Оборевич та асистент кафедри словацької філології Надія Мальована.

Конкурсантки

Серед учасниць конкурсу «Міс факультету суспільних наук ’ 2016» було 7 студенток: Аліна Губаль, Ангеліна Яцола, Тетяна Кірик, Юлія Лесько, Оксана Галянт, Анастасія Острікова та Даніелла Турянчич. Усього дівчата з’явилися на сцені в 4 виходах: представлення, вихід в одязі від спонсора вечору – дизайнера Кіри Пластініної, танцювальний та фінальний вихід – вечірній.

Факультет суспільних наук обрав собі цьогорічну міс

Крім того, студентки показали свою кмітливість на інтелектуальному конкурсі. Стильні зачіски, ретельно продумане вбрання, впевнені погляди і чарівні усмішки – такими побачили цьогорічних красунь-першокурсниць факультету суспільних наук присутні в залі.

На вечорі також виступили талановиті гості й разом із тим – друзі ФСН. Так, із сольними вокальними композиціями на сцені побували Крістіна Швенда, Катерина Лінтур, Вікторія Булеца. Особливим подарунком до свята стала композиція «Спи собі сама» у вокальному виконанні Кетрін Фешко, якій акомпанував Станіслав Данко. Присутні могли насолодитися й чудовою грою на саксофоні та окремими танцювальними номерами від Танцювальної корпорації друзів і колективу ужгородської школи №2.

Факультет суспільних наук обрав собі цьогорічну міс

Наприкінці вечора журі виголосило свій довгоочікуваний вердикт учасницям конкурсу краси. Обирали переможниць у номінаціях «Грація», «Артистичність», «Інтелектуальність», «Посмішка», «Танець», «Фото». Звання віце-міс ФСН дісталося студентці Тетяні Кірик. Титул «Міс факультету суспільних наук ’ 2016»  здобула Даніелла Турянчич, яка, крім того, була обраною міс глядацьких симпатій та міс «Усмішка».

Медіацентр УжНУ вітає факультет суспільних наук зі святом, а учасниць конкурсу «Міс ФСН ’2016» – із перемогою! Натхнення вам, успіху та нев’янучої краси!

Антоніна Чундак
Фото Роберта Паппа