Науковці-біологи представили Ужгородський університет на міжнародній конференції в Албанії

Доцента Людмилу Симочко було нагороджено дипломом за кращу презентацію

Доценти Мирослава Демчинська і Людмила Симочко
Доценти біологічного факультету Людмила Симочко і Мирослава Демчинська взяли участь у міжнародному форумі «8th International Conference of Ecosystems», що відбувся в столиці Албанії Тирані з 22 до 25 червня.

Конференцію проведено за сприяння Міжнародної асоціації охорони довкілля і здоров’я з участю провідних університетів Сполучених Штатів Америки, Італії, Албанії, Туреччини.

Наукове зібрання присвятили питанням дослідження природних і трансформованих екосистем, збереження біорізноманіття та охорони довкілля.

Члени міжнародного наукового комітету (у центрі – Людмила Симочко)

Людмила Симочко була членом міжнародного наукового комітету і як запрошений спікер представила доповідь «Soil Microbiome And Resistome In Agroecosystems». Доповідачку було нагороджено дипломом за кращу презентацію.

Загалом у конференції взяли участь науковці з 9 країн. Плідна робота наших науковців завершилася обговоренням можливостей дальшої міжнародної співпраці у дослідженні функціонування екосистем між Ужгородським національним університетом та вишами США, Албанії, Італії, Туреччини, Молдови, Косова.

Доповіді учасників конференції опубліковано у науковому збірнику.

Підготовлено за інф. біологічного факультету