На біологічному, крім бакалаврів і спеціалістів, вручили дипломи і магістрам

Завершили урочистості присягою випускника: пообіцяли прожити життя гідно, керуватися засвоєними в університеті уроками людяності і справедливості

На біологічному, крім бакалаврів і спеціалістів, вручили дипломи і магістрам
7 липня УжНУ вперше видав дипломи студентам, котрі закінчили півторарічний курс навчання у магістратурі, – це випускники біологічного факультету. Разом з тим тут можуть похвалитися й дипломованими спеціалістами і бакалаврами денної та заочної форми навчання.

Володимир Фекета вручає дипломи

Урочисте вручення дипломів відкрив проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Фекета, який зауважив: «Де б ви не були, здобуті знання стануть вам у пригоді. Я впевнений, що ви підтримаєте авторитет нашого університету на гідному рівні». Побажав випускникам здоров’я, реалізації планів та мирного неба.

Відтак слово узяв проректор з адміністративно-господарської роботи Дмирто Сойма і, своєю чергою, побажав випускникам внести значну лепту у розвиток нашого краю і України в цілому.

Дмитро Сойма

Програма свята – насичена і цікава: для випускників лунали пісні, а другокурсниця Надія Микулець заворожила погляди присутніх неперевершеним діодним шоу.

Цього року біологічний факультет сказав «до побачення!» 99 бакалаврам та 45 спеціалістам, тож із прощальним словом до своїх уже таких рідних випускників звернулася декан факультету Ярослава Гасинець: «Згодом ви будете згадувати ці роки як найкращі, найбезтурботніші, тому що попереду ваш найскладнішій іспит – доросле життя.

Ярослава Гасинець

Життєві дороги розведуть вас у різні куточки світу. Проте переконана, що знання, які ви здобули в стінах університету, будуть освітлювати ваш життєвий і професійний шлях, сприяти пізнанню нових горизонтів, допоможуть досягти поставлених цілей».

Ярослава Степанівна дала поради радше не як декан – як мама. Мабуть, приємно для кожного випускника було почути, якими вони залишаться в пам’яті факультету: дружними, працьовитими і… тихими.

Ярослава Гасинець вручає дипломи випускникам

Вітали своїх учорашніх студентів і викладачі, які протягом цих років ділилися з ними знаннями та досвідом. Відтак наставникам висловлювали подяку й самі випускники.

Завершили урочистості присягою випускника: пообіцяли прожити життя гідно, керуватися уроками людяності і справедливості, які засвоїли в університеті, і з честю носити звання випускника біологічного факультету.

Ксенія Шокіна,
фото Віталія Завадяка і Тетяни Мойш,