Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Пробне ЗНО-2020 вступники до вишів пройдуть удома

15 червня і 17 червня приходити на пункти проведення пробного ЗНО не потрібно – зареєстрованим учасникам випробування дадуть можливість протестуватися дистанційно

0 34

Пробне ЗНО-2020 вступники до вишів пройдуть удома

На сайті Кабінету Міністрів України з’явилася новина про внесення змін до Постанови Кабінету міністрів України від 12 червня 2020 р. № 480, підпунктом 1 пункту 4 якої фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти 15 червня.

Тож 15 червня і 17 червня, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, приходити на пункти проведення пробного ЗНО не потрібно. Також представники Українського центру оцінювання якості освіти  просять учасників по можливості повідомити про це усім друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти на тестування у цей понеділок.

Напередодні повідомлялося про готовність пунктів проведення пробного ЗНО до тестування. Ця інформація є достовірною: спільними зусиллями багатьох – працівників Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, керівників закладів освіти, обласних і Київського міського департаментів освіти, держспоживслужб у регіонах, Група Нафтогаз України – було виконано всі вимоги щодо створення безпечного середовища. Тож пункти проведення пробного ЗНО були б безпечними для учасників тестування і педагогів.

До відповідальних за пункти проведення та їхніх помічників є прохання прийти на пункт проведення пробного ЗНО, щоб скеровувати учасників, які все ж не отримають інформацію про неможливість роботи пункту тестування.

З огляду на ситуацію, що склалася, учасникам запропоновано пройти тестування вдома:

  • 15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури.
  • Виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня внести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
  • Отримати свій результат за тестування.

  • 17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО.
  • Упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита.
  • До 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
  • Отримати свій результат за тестування.

Під час роботи з тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж і не відвертати свою увагу. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 15 червня до 18:00 19 червня.

Експерти Українського центру оцінювання освіти за підтримки ГС «Освіторія», МФ «Відродження» детально розберуть кожне завдання 4-х надпопулярних предметів, нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови і літератури, історії України, математики та англійської мови та порадять, як успішно скласти ЗНО у 2020 році.

Тестові зошити перебувають на пунктах проведення пробного ЗНО, інформацію про можливість отримання цих зошитів можна отримати в своїх особистих кабінетах учасників.

Ознайомитися з процедурою проведення пробного ЗНО можна за посиланням. Також буде підготовлено додаткові інформаційні матеріали, щодо особливостей поводження на пунктах тестувань в умовах карантинних обмежень.

Загрозливі спалахи захворюваності щохвилини вносять корективи у плани кожного, але варто залишатися спокійними, сильними і здоровими.

Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.