Професор Ален Панов влаштував майстер-клас для закарпатських поліціянтів

На зустрічі йшлося про дипломатичні привілеї й імунітети та поліцейський етикет у взаємодії з дипломатами

Професор Ален Панов влаштував майстер-клас для закарпатських поліціянтів

Днями в УжНУ відбулася відкрита лекція з практичним заняттям для керівного складу Управління патрульної поліції Закарпаття. Майстер-клас влаштував завідувач профільної кафедри міжнародної політики УжНУ, дипломат, зокрема автор підручників з дипломатії, Ален Панов.
Ален Панов

Тема зустрічі – дипломатичні привілеї й імунітети та поліцейський етикет у взаємодії з дипломатами. Питання надзвичайно актуальне з огляду на прикордонне розміщення області на стику з чотирма країнами Європейського Союзу, концентрацію консульських установ в Ужгороді, Берегові, Солотвині, значні транзитні потоки теренами нашого краю.

Зауважимо, що співпраця поміж управлінням патрульної поліції, кафедрою та осередком Спілки дипломатів України, яку очолює професор А. Панов, триває кілька років і має системний характер. Мета – експертний супровід та набуття спеціальних знань поліцейськими.

За інформацією кафедри міжнародних відносин