Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Сніжана Колодій: «Добро може зробити кожен»

0 670
Сніжана Колодій: «Добро може зробити кожен»
«Хотілося б до кожного з вас донести моє переконання – робити добре діло надзвичайно легко. Головне – щирість та безкорисливість, бо рано чи пізно добро повернеться сторицею».
Сніжана Колодій: «Добро може зробити кожен»

Так вважає Сніжана Колодій, котра працює на кафедрі політології та державного управління ФСН. А паралельно вже кілька років поспіль втілює своє переконання – постійно відвідує дитячі будинки в різних містах Закарпаття. Попередньо дізнавшись, чого найбільше потребує заклад, вона активно займається збором та придбанням речей і поспішає порадувати вихованців дитбудинків подаруночками.

Сніжана Колодій: «Добро може зробити кожен»

Останній візит дівчини – до Сваляви, в обласний будинок дитини, що є й установою лікарського спрямування. Вік вихованців – від немовляти до 3 рочків, тож це малюки, котрі потребують особливої уваги та турботи.

До благодійної ініціативи Сніжани долучилися Лілія Арсеньєва, Тетяна Габор, Юлія Мийгеш, Мар’яна Ковач, Мар’яна Піцур, Мар’яна Левко, Вікторія Монько, Іванна Шелевер, Анастасія Хохлова. Додамо, що серед помічниць є й студентки УжНУ. А були й такі, хто навідріз відмовлявся розголошувати своє ім’я й побажав залишитися анонімним благодійником.

Сніжана Колодій: «Добро може зробити кожен»

Пані Колодій розповіла, що після цієї поїздки в неї залишилася купа вражень. Можна почати з того, як збиралися речі. Допомагали друзі, знайомі з різних регіонів нашого краю. Хто чим міг. Приносили як абсолютно нові речі ще з бирочками, так і вже користовані, але у чудовому стані. Пізніше це все пралося, сушилося й прасувалося вдома у Сніжани. Каже, що допомагала вся сім’я.

Пригодами запам’ятається й дорога до дитбудинку. У зимову пору погодні умови не дозволили доїхати до місця призначення з першого разу. Але це не завадило здійснити благодійний візит пізніше.

Сніжана Колодій: «Добро може зробити кожен»

Додамо також, що у Сваляві дитбудинок має більше 10 груп, але через вікові особливості вихованців та розпорядок дня в діток Сніжані вдалося відвідати лише дві з них – «Ластівку» та «Сонечко». Коли дівчина розповідає про зустріч із малюками, її очі просто світяться. Сама зізнається, що вже їздила до діток різного віку, але саме категорія до трьох років запала в душу найбільше і залишила незгладний слід.

Саме тому пані Колодій організовує ще одну поїздку до того ж дитбудинку – у Сваляву. Охочі допомогти й донести діткам частинку любові можуть дізнатися про деталі тут.

Добро може зробити кожен. Це не обов’язково має бути щось грандіозне. Небайдужість і бажання допоможуть. А бачити перед собою вдячні очі, особливо дитячі, – напевно, найвища з нагород.

Катерина Хижняк,
фото Сніжани Колодій
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.