Третьокурсники кафедри лісівництва мали пару в Ужгородській пожежній частині №14

Днями третьокурсники кафедри лісівництва географічного факультету мали практичне заняття в Ужгородській пожежній частині №14. Разом зі студентами до пожежників завітали доцент кафедри лісівництва Фелікс Гербут та завідувач лабораторії Олег Чорній.

У рамках дисципліни «Лісова пірологія» молодь дізналася чимало цікавої інформації про специфіку лісових пожеж та боротьбу з ними. Такі знання, безумовно, корисні і потрібні для майбутніх працівників лісової галузі.

Третьокурсниця Габріелла Убрежі розповіла, що такі пари позитивно впливають на навчальний процес, адже дають можливість краще засвоїти вивчений в аудиторіях матеріал.

Молодь мала нагоду побувати у ролі пожежників – позмагалися між собою на швидкість одягання спеціального костюма та надівання професійного спорядження. Люб’язні працівники установи провели студентам екскурсію в гаражі.

«Ми мали чудову нагоду побачити, як працюють справжні рятівники! Тепер лісівники УжНУ в курсі, як профі готуються на виклик. Нам розповіли про спеціалізований транспорт і його комплектацію, показали інвентар працівників, також дозволили посидіти за кермом пожежного автомобіля, – розповіла Габріелла і додала: – Це те, що варто раз побачити, ніж тисячу разів почути! Враження непередавані!»

Віра Лабич