Триває співпраця студентів-лінгвістів факультету МПМБ з американськими волонтерами TOUCH

Наші студенти допомагали заокеанським гостям комунікувати з дівчатами із сімейного будинку в Павлові

12 вересня четвертокурсники напряму підготовки «Прикладна лінгвістика» факультету міжнародної політики, менеджменту та бізнесу взяли участь у зустрічі американської делегації TOUCH (Take One Ukrainian Child’s Hand) з вихованцями будинку сімейного типу в селі Павлові на Ужгородщині.

Уже багато років дівчатам-сиротам, що там проживають, допомагають волонтери з американського Корвалліса. Завдяки добродійникам зі США відремонтовано будинок, створене фермерське господарство, облаштовано прибудинкову територію, а дві вихованки цієї сім’ї дістали нагоду навчатися в Сполучених Штатах. Щороку американці зустрічаються з цією великою родиною, щоб поспілкуватися, дізнатися про новини сім’ї з перших вуст.

Упродовж усієї зустрічі наші студенти допомагали американцям комунікувати з дівчатами із сімейного будинку, тож бесіда видалася жвавою й невимушеною.

Студенти відзначають, що атмосфера зустрічі була настільки теплою, сімейною та затишною, що вони почувалися, як удома.

Викладачі кафедри прикладної лінгвістики щиро вдячні своїм вихованкам Паулі Аракелян та Сашці Гражданкіній за активну допомогу!

За інформацією викладача
кафедри прикладної лінгвістики Олени Табанюхової