УжНУ запросив берегівських школярів на навчання
Днями з профорієнтаційною метою представники Ужгородського університету відвідали Берегово. Побували в кількох навчальних закладах міста, де зустрілися зі старшокласниками.
УжНУ запросив берегівських школярів на навчання

Учні з інтересом слухали інформацію про переваги навчання у виші, отримали відповіді на запитання, що їх цікавили.

Як зауважив проректор з науково-педагогічної роботи Ігор Король, Ужгородський університет – це передовий виш Закарпаття і один із кращих у країні. Студенти, котрі в ньому навчаються, мають чимало преференцій. Зокрема, перед ними відкриваються широкі можливості реалізуватися в науковій діяльності, активно долучатися до діяльності студентського самоврядування, брати участь у спортивному та розважальному житті вишу.

Профорієнтаційні виїзди ужнівців в райони області тривають. Адже саме безпосереднє живе спілкування з молоддю – один із найбільш ефективних засобів донести найактуальнішу інформацію до потенційних абітурієнтів.

Василь Третяк,