В Ужгороді вперше вручили сертифікат ECL про рівень знання іноземної мови

Складати іспити згідно із загальноєвропейськими рекомендаціями у мовному центрі ECL при кафедрі угорської філології УжНУ можна з англійської, німецької, французької, чеської, хорватської, італійської, іспанської, болгарської, угорської, румунської, сербської, словацької, польської та російської мов

В Ужгороді вперше вручили сертифікат ECL про рівень знання іноземної мови

У 2017 році на базі кафедри угорської філології Українсько-угорського навчально-наукового інституту УжНУ було відкрито мовний центр ECL, що влаштовує іспити на знання іноземної мови. Так, у грудні учениця ужгородської угорськомовної гімназії Кароліна Рогаль стала першою, хто склав іспит на знання російської мови рівня С1.

Мовний сертифікат міжнародного зразка днями було урочисто передано школярці. З цієї нагоди колектив мовного центру висловлює їй щирі привітання та бажає дальших успіхів у навчанні.

Усім охочим нагадують, що складати іспити згідно із загальноєвропейськими рекомендаціями з мовної освіти рівня А2, В1, В2, С1 можна з англійської, німецької, французької, чеської, хорватської, італійської, іспанської, болгарської, угорської, румунської, сербської, словацької, польської та російської мов.

Подавати заявки є можливість у будь-який час, але складати іспити впродовж 2018 року можна в такі дати:

• 13 квітня – А2, В1, С1;
• 14 квітня – В2;
• 15 червня – А2, В1, С1;
• 16 червня – В2;
• 5 жовтня – В1, С1;
• 6 жовтня – В2;
• 7 грудня – В1, С1;