У «Дубках» тренери з велотуризму готувалися до п’ятого міжнародного студентського табору

Обстежили велосипедні маршрути, розробили формат змагань під час заїзду, визначили перелік екскурсій, вечорів відпочинку тощо

23–25 вересня на базі велоготелю «Дубки», що в передмісті Ужгорода, відбувся тренінг для тренерів з велотуризму – підготовча частина чергового етапу проекту, участь у якому беруть студенти України та Словаччини у рамках ґрантової угоди Норвезького фінансового механізму «Міжнародне молодіжне спортивне партнерство».

Тренери з велотуризму

За словами координатора проекту з українського боку, декана факультету здоров’я людини УжНУ Олени Дуло, українські та словацькі партнери обговорили план заходів для реалізації чергового спортивного табору для студентської молоді УжНУ та Кошицького технічного університету. Він має тривати з 3 до 9 жовтня.

Тренери з велотуризму

Під час тренінгу були обстежені велосипедні маршрути, якими їздитимуть студенти, намічено формат змагань під час заїзду. Також обговорили тематику теоретичної підготовки для студентів, визначили перелік екскурсій, вечорів відпочинку, вирішили організаційні питання.

Координатор проекту зі словацького боку Павол Лопуховський висловив подяку українським партнерам за належну підготовку до п’ятого міжнародного студентського табору. На цьому етапі студенти навчатимуться за програмою велотуризму.

Тренери з велотуризму

Нагадаємо, взимку відбулися два табори зі сновбордингу – на горі Красії на Великоберезнянщині та в Бахледовій долині у Татрах, ще два табори, присвячені водним видам спорту, були організовані відповідно у червні та вересні на озері (водосховищі) Домаша.

Вл. інф.