Випускники факультету здоров’я та фізичного виховання теж стали дипломованими фахівцями

У вільне плавання вирушили 172 бакалаври та спеціалісти

Днями у великій залі Вченої ради УжНУ відбулися урочистості з нагоди отримання дипломів випускниками факультету здоров’я та фізичного виховання. З цього дня у вільне плавання вирушили 172 бакалаври та спеціалісти.

Поки до зали збиралися випускники, їх батьки та друзі, гості свята, присутні мали змогу переглянути відеоролики про університет та факультет зокрема, дізнатися особливості навчання на ньому.

Першим привітати винуватців дійства взявся декан підрозділу Іван Миронюк, котрий зауважив, що отримання дипломів – це «визнання Україною вашої професійної компетенції». Побажав випускникам самореалізуватися й не забувати про альма-матер, зокрема продовжувати навчання на факультеті, вступати до Асоціації випускників УжНУ, що віднедавна розпочала роботу у виші.

До поздоровлень долучився і проректор УжНУ Ігор Король. Він зауважив, що тепер незліченна кількість пройденого матеріалу, вивчених питань і недоспаних ночей студентів переходить у якість знань, які вони зможуть демонструвати на практиці.

Вітали дипломованих фахівців не лише словами, а й творчими виступами. Лунала й пісня, зал запалювали хореографічним і гімнастичним номерами.

Випускники в боргу не залишилися: чимало з них також виходили за трибуну, аби висловити подяку фахівцям факультету, які додавали знань і допомагали протягом усього навчання. Від імені випускників-спеціалістів заочної форми навчання спеціальності «Спеціальна освіта (Олігофренопедагогіка, Логопедія)» очільникові факультету Івану Миронюку вручили подарунок – ноутбук. Тож тепер, за словами декана, матеріальна база факультету здоров’я та фізичного виховання поповнилася презентаційним комп’ютером.

Катерина Хижняк,
фото, відео Віталія Завадяка