Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Закарпатська ліга КВН знайшла своїх володарів Кубка!

ЗЛ КВН долучилася до Руху підтримки закарпатських військових

0 283
Закарпатська ліга КВН знайшла своїх володарів Кубка!
Закарпатська ліга КВН знайшла своїх володарів Кубка!
Днями на незмінній сцені Падіюну розіграли Кубок Закарпатської ліги КВН. Боролися за нього  команди «Шара» (Мукачево), «Wall Street» (економічний ф-т УжНУ), «Nonsens» (Мукачево), «Лайм» (матфак УжНУ) та «Твоя бабка». Гра стала підсумковою для ХІХ сезону Закарпатки.

Під час виступів учасників члени журі не виставляли оцінок – лише наприкінці кожен із суддів міг обрати для себе одного фаворита. Це дозволило зберегти інтригу до самого кінця гри. Традиційно ЗЛ КВН долучилася до Руху підтримки закарпатських військових. За інформацією волонтера, а також випускниці відділення журналістики УжНУ Олександри Артюхіної, було зібрано 671 грн.

Закарпатська ліга КВН знайшла своїх володарів Кубка!

«Твоя бабка»

Першою на сцені з’явилася «В комі» – команда-переможець Чемпіонату Закарпатської ліги. Журналістки вкотре потішили публіку своїм гумором і підготували до запеклої боротьби за Кубок.

Вона ж, боротьба тобто, проходила у три етапи. Спочатку гравці фантазували, яким же буде КВН у майбутньому. Таке завдання дісталося їм майже перед виступом, тож головною його «фішкою» був імпровіз. Далі намагалися дати найдотепніші відповіді у розминці. Ось тут-то зал і дізнався: «Як не проспати на першу пару?», «Що можна поставити вдома замість ялинки?», «Чому Анджеліна Джолі розлучилася з Бредом Піттом?» та «Чому хлопці підкочують штани?».

Закарпатська ліга КВН знайшла своїх володарів Кубка!

«Лайм» (матфак УжНУ)

Останнім став фристайл, під час якого тематика жартів просто дивувала різноманіттям. Математики показували, у чому різниця між ними та філологами, а також поділилися секретом, як поселитися на щойно відремонтований 5-й поверх гуртожитку №4.

«Твоя бабка» помістила Зевса у магазин джинсів, показала, як звертатися до мера у віршах та як полегшити роботу священика за допомогою гіроскутера.

Закарпатська ліга КВН знайшла своїх володарів Кубка!

«Wall Street» (економічний ф-т УжНУ)

Підсумки ХІХ сезону підбив голова Закарпатки Сергій Денисенко. Він повернувся до попередньої гри, перепросивши за неправильний підрахунок балів команді «Raduжnuy Enot». Відтак хлопцям вручили кубок за заслужене 3-є місце, прокоментувавши, що це перший випадок у Чемпіонаті, коли бронзу ділять одразу дві команди («Raduжnuy Enot» і «Одуванчик» – прим. автора).

Закарпатська ліга КВН знайшла своїх володарів Кубка!

«Шара»

У номінації «Кращий капітан» перемогу здобула Ірина Сусла з «ВУЗВ», титул «Краща актриса» дістався Вікторії Вольф із команди журналістів «В комі», а кращим актором назвали Володимира Шпільку («Шара»).

Головною інтригою вечора все ж була назва команди, що здобула Кубок. За підсумками журі, в однаковому становищі (по 3 голоси у кожної) опинилися «Твоя бабка» та «Шара», проте вирішальне слово Марини Федчик все ж принесло перемогу мукачівцям.

Вітаємо цьогорічних володарів Кубка ЗЛ КВН – команду «Шара»! Уболівальникам нагадуємо, що вже за місяць стартує новий, ХХ, сезон ігор, де чекають на кожного з вас!

Катерина Хижняк
Фото Сергія Денисенка
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.