Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Закарпатці привезли 5 нагород Кубка України з фехтування на візках

Серед лауреатів – студент і випускники Ужгородського університету

0 156
На олімпійській базі в Конча-Заспі, що в Києві, днями завершився Кубок України з фехтування на візках.
Закарпатці привезли 5 нагород Кубка України з фехтування на візках
Емілія Мадяр-Фазекаш

Із найзахіднішої точки країни до столиці поїхало відразу четверо спортсменів, які представляють Закарпатський обласний центр фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт».

«Приємно працювати в хороших умовах, які надає нам центр, щоб ми могли готувати наших спортсменів до нових викликів. Із кожним роком наші підопічні долають нові вершини спортивного життя. Не важливо, якого рівня змагання, головне – ставити собі мету й упевнено до неї простувати, що й роблять наші фехтувальники», – розповідає викладач кафедри фізичного виховання УжНУ Емілія Мадяр-Фазекаш.

Одразу двоє наших спортсменів завоювали по дві нагороди. Студент факультету здоров’я та фізичного виховання Максим Магула переміг на шпазі, а також завоював срібло на рапірі серед чоловіків «категорії А».

Цьогорічна випускниця магістратури ФСНу Ужгородського національного університету Надія Дьолог також здобула для команди дві нагороди. Вона посіла друге місце в шаблі, на рапірі ж виграла «золото».

Закарпатці привезли 5 нагород Кубка України з фехтування на візкахЩе один випускник УжНУ Тимур Попадич привіз на Закарпаття бронзу, яку завоював у змаганнях рапіристів. Четвертий закарпатський спортсмен Вадим Шутко посів 10-е місце, фехтуючи шпагою.

Загалом же команда дуже добре виступила на цьому Кубку України, за що варто висловити подяку і тренерам «Інваспорту» Емілії Мадяр-Фазекаш та Оксані Рапинець.

Юрій Піясюк
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.