Магістри економічного факультету теж із дипломами!

Досягайте цілей, формуйте нові плани, а головне – знайдіть справу життя, яка приноситиме задоволення!

Магістри економічного факультету теж із дипломами!
Минулого тижня відбулося вручення дипломів і випускникам економічного факультету. Це перший випуск магістрів, що навчалися 1,5 року.

Віталій Сержанов

Після загальноуніверситетської церемонії двадцять двоє магістрів економіки з червоними дипломами, які їм вручив особисто ректор Володимир Смоланка, приєдналися до своїх ще вчорашніх однокурсників на факультетському врученні, де були присутні рідні, друзі, викладачі, завідувачі кафедр, заступники декана і, звісно ж, сам очільник підрозділу Віталій Сержанов.

Колектив економічного факультету висловлює щирі вітання цьогорічним випускникам-магістрам і бажає реалізувати свої амбіції, досягти цілей, сформувати нові плани, а головне – знайти справу життя, яка приноситиме задоволення! Будьте щасливими й ніколи не втрачайте віри у власні сили!

Магістри економічного факультету теж із дипломами!

За інформацією деканату економічного факультету УжНУ