На знак пам’яті про події Революції Гідності студенти УжНУ організували флешмоб

Акцією молодь схиляє голову перед пам'яттю полеглих, які віддали життя за свободу та честь свого народу

На знак пам'яті про події Революції Гідності студенти УжНУ організували флешмоб
20 лютого Ужгородський університет долучився до заходів ушанування пам’яті Героїв Небесної сотні.

Зокрема, в головному корпусі вишу юнаки й дівчата влаштували флешмоб. Ініціатором акції виступила Студентська рада УжНУ. Молодь згадувала трагічні події 18–21 лютого.

Докладніше про мету флешмобу розповів голова Студради Олександр Варшава: «Організували захід, аби привернути увагу, закликати людей не забувати про події Майдану. Подвиг Героїв торкнувся кожного українця, допоміг утвердитися в громадянській позиції. Ми підійшли ближче до усвідомлення себе як незалежної, сильної, єдиної нації. За допомогою акції схиляємося перед пам’яттю полеглих, які віддали життя за свободу та честь народу».

Ольга Брайлян,
відео Роберта Паппа