Вівторок, 27.06.17, 20:16 | Вітаю Вас Гість | RSS

Головна » Усі публікації » Зблизька

На фестивалі фарб холі презентували «Студреспубліку Закарпаття»

Найбільш кольорова подія весни – фестиваль фарб холі – на площі Народній зібрав 28 травня довкола себе студентів, абітурієнтів, батьків із малечею та школярів.

Захід виявився яскравим і в буквальному сенсі слова, і за наповненням: веселішим його зробило не лише інтерактивне спілкування ведучих із публікою, а й виступи Вєрки Сердючки, Світлани Лободи, Тетяни Буланової та Леді Ґаґи – щоправда, не справжніх, а у виконанні пародиста. Крім того, музичну частину підтримала фіналістка «Голосу країни» Ганна Шміляк.

Співорганізатор фестивалю голова молодіжної ГО Студреспубліка Закарпаття Володимир Білонка розповідає:

Володимир Білонка

«Найяскравіша подія літа – Холі-фест – в Ужгороді відбувається вперше. Минулого року ми презентували Студреспубліку й задіяли фарби холі. Тоді ще не знали, як рухатися, але вийшло цікаво: ми побачили, що на це є попит. Нині співпрацюємо з дистриб’юторами цих фарб в Україні й домовилися про дальші контакти. Презентуємо Студреспубліку в яскравих кольорах. Фарби екологічно чисті і легко змиваються. Наше місто різнобарвне і має великий туристичний потенціал, у нас багато іноземних студентів. Ужгород комунікабельний і готовий до всього, головне – грамотно все організувати».

Віджай Секар та Арумугам Кудіарасумані

Звісно, не оминули увагою фестиваль і наші студенти з Індії, яких прийшло більше десятка, а дівчата навіть убралися в національне вбрання. Віджай Секар та Арумугам Кудіарасумані, кажуть: «У нас удома таке свято традиційне і теж відбувається навесні. Це свято поєднує всіх: у нас виходять розважатися друзі, цілі сім’ї. Ми вперше святкуємо Холі в Україні, хоча й живемо тут уже три роки. Це фестиваль любові і кольорів. Нам подобається».

Ганна Шміляк

Цікаві й веселі конкурси, кидання фарб і перетягування канату додавали веселощів. Разом із тим усі охочі, що досягли повноліття, мали нагоду зареєструватися на Студреспубліку-2017.

Студентку філфаку Ганну Шміляк розфарбували просто під час виступу на сцені. Дівчина жартома оцінила й ділиться емоціями: «Я ніколи не користувалася та й не знала, що це за фарби. Сподіваюся, вони відмиються ☺. Все дуже круто, люди в піднесеному настрої, розкуті і різнокольорові. Кожен може відчути себе дитиною. Сподіваюся, вдасться поїхати цього літа на Студреспубліку і пережити там не менш яскраві емоції».

А ти їдеш на Студреспубліку?

Ксенія Шокіна,

фото Наталії Павлик