Професор-генетик з Нью-Йорка прочитав для студентів біологів і медиків УжНУ цикл лекцій

Метью Темпл говорив про історію й перспективи досліджень геному людини

2 1 079

Наприкінці травня до Ужгородського університету завітав особливий гість – професор Метью Темпл з коледжу «Назарет» у Нью-Йорку. Американський науковець є фахівцем у галузі генетики, безпосередньо брав участь у масштабному міжнародному проекті «Human Genomе».

У рамках візиту відбулися зустрічі заокеанського гостя з ректором УжНУ Володимиром Смоланкою, проректором Мирославою Лендьел, а також професорсько-викладацьким складом біологічного факультету, під час яких було окреслено напрямки майбутньої співпраці між навчальними закладами.

Враховуючи високий інтерес в останні роки до молекулярно-генетичних досліджень, професор залюбки поділився своїм досвідом і прочитав курс лекцій для студентів біологічного і медичного факультетів. Теми лекцій актуальні, охоплюють не тільки історію й перспективи досліджень геному людини, а й біологічні та медичні аспекти: I. Human Genomics: History and Prospects; II. Human Genomics: Biological Aspects III. Human Genomics: Medical Aspects.

Наступний візит професора до Ужгородського університету заплановано на 2018 рік.

За інформацією доцентки Людмили Симочко