Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Ректор УжНУ обговорив проблемні питання з колективом факультету МЕВ

0 158
Новий місяць почався з нових продуктивних зустрічей. 2 лютого керівництво університету завітало на факультет міжнародних економічних відносин обговорити проблемні питання підрозділу.
Проректор Олександр Рогач, декан ФЕМВ Микола Палінчак, ректор Володимир Смоланка
Проректор Олександр Рогач, декан ФЕМВ Микола Палінчак, ректор Володимир Смоланка

«Ми концентруємо увагу на тому, що турбує колектив. Тому будьте вільними у своїх висловлюваннях, незручних питань для нас немає», – зауважив на початку розмови ректор Володимир Смоланка.

Відтак очільник факультету Микола Палінчак коротко охарактеризував стан поточних справ підрозділу, виокремивши науковий потенціал, роботу в умовах карантину, матеріально-технічне забезпечення, недостатність авдиторного фонду: «Наш факультет, як і університет в цілому, намагається розвиватися й виконувати свою основну функцію – підготовку спеціалістів. Навіть у карантинних умовах ми забезпечуємо навчальний процес, і результати є. Радує, що цього семестру очікуємо захисти трьох докторських дисертацій й три захисти на здобуття ступеня доктор філософії. Хотіли б подякувати ректорату за всебічну допомогу, насамперед за закупівлю техніки для комп’ютерного класу, ремонт деканату».

Ректор УжНУ обговорив проблемні питання з колективом факультету МЕВДо обговорення долучилися й викладачі факультету МЕВ. Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин Володимир Приходько зауважив, що навіть під час карантину підрозділ досягав успіхів, незважаючи на перешкоди, яких за цей період було чимало. Підтримала позицію й колегиня Володимира Панасовича, старша викладачка Вікторія Машкара-Чокнадій, яка окремо подякувала Центру інформаційних технологій за підтримку 24/7. Вікторія Василівна висловила прохання щодо проведення курсів підвищення кваліфікації з комп’ютерної грамотності з дальшою можливістю отримання диплома чи сертифіката, який затверджував би якісне проходження курсу.

Серед інших питань, які турбували працівників, зокрема завідувачів трьох інших кафедр, – професорів Михайла Полюжина, Івана Зимомрю, Алена Панова, доцента кафедри МЕВ Віктора Шинкаря, ішлося про подвійне заповнення відомостей – спочатку в електронному варіанті, потім у паперовому; про кількість потенційних студентів і виїзд випускників шкіл за кордон, недостатнє число аудиторій і приміщень для кафедр, створення лінгафонного кабінету, відсутність повного навантаження у нечисленних групах, конкуретоспроможність.

Олександр Рогач
Олександр Рогач
Володимир Смоланка
Володимир Смоланка

Під час обговорень проректор з наукової роботи, куратор факультету МЕВ Олександр Рогач звернув увагу на доцільну активізацію профорієнтації у найбільш віддалених районах Закарпаття задля залучення потенційних абітурієнтів. Окрім цього, Олександр Янович коротко окреслив ситуацію з проєктом НЕФКО, фінансами на факультеті та в університеті загалом.

Відтак ректор Володимир Смоланка детально прокоментував кожну ситуацію, що обговорювали на зустрічі. На завершення зауважив: «Ваш факультет є одним із провідних у нашому виші, адже забезпечує високий рівень освітнього процесу. Приємно, що співробітники вашого факультету публікуються в Scopus, завдяки цьому підвищується публікаційна активність нашого університету загалом. Ми знаємо, що це непросто, тому ми намагаємося вас матеріально стимулювати. Я думаю, що перед нами ще багато питань, які потрібно вирішувати, проте наш колектив є дуже потужним і ми обов’язково впораємося»

Вікторія Кенідра
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.