Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Новий тиждень акції «Письменник за прилавком» відкрив Банди Шолтес

Автор пропонував лише одну зі своїх смішних серйозних книг

0 362
Новий тиждень акції «Письменник за прилавком» відкрив Банди Шолтес

Банди Шолтес
П’ятого грудня в ужгородській книгарні «Кобзар» розпочався новий тиждень акції «Письменник за прилавком». Цього разу продавав свої книги й ділився думками про літературу закарпатський письменник, мандрівник і блоґер Банди Шолтес.

Спочатку гість розповів про те, як долучився до акції. Бере участь у заході вперше – приєднатися запросив її організатор – професор УжНУ й активний громадський діяч Федір Шандор. Щоразу письменники приходять зі своїми напрацюваннями до книгарні о другій годині дня, однак для пана Шолтеса такий час є не найпродуктивнішим. Що лишалося робити? Купив каву, змирився й налаштувався до спілкування з відвідувачами книгарні.

Новий тиждень акції «Письменник за прилавком» відкрив Банди Шолтес

Остров Sziget, или Труселя Iggy Попа

Цього дня Банди пропонував придбати свою другу книгу – «Остров Sziget, или Труселя Iggy Попа». Перша – «Т-Shirtология: общая теория футболки» – тим часом знайшлася на одній із полиць «Кобзаря», а от про третю, поки що не презентовану загалу, автор не хотів багато розповідати, але все ж… прихопив із собою. Ужгородець розповідає, що майже кожного дня читачі відгукуються про його твори в соцмережах, пишуть приватні повідомлення, діляться позитивними враженнями.

Про свої книги, каже автор, говорити незручно, але якби його попросили найкоротше схарактеризувати їх, то відповів би: це – смішні книги. Їх читають до ночі, сміються над ними й будять тих, хто спить поруч, зранку ж важко прокидаються й ідуть на роботу. «Мені приємно чути такі відгуки, бо в наш час дуже мало смішних книг. Думаю, мені вдалося зробити їх веселими та легкими. У той же час тут є багато серйозних речей, котрі я, втім, намагався подати в смішному ключі», – розповідає Банди.

Новий тиждень акції «Письменник за прилавком» відкрив Банди Шолтес

І автограф, звичайно…

Аби таки переконати читачів узятися за пошуки книг пана Шолтеса, ділимося коментарем відвідувачки книгарні «Кобзар» Альони Онди: «Про цю акцію я дізналася від свого чоловіка, хоча чула, що вона вже проводилася в нашому місті. Слухала радіоінтерв’ю з Банди на місцевому радіо, де також зачитували уривки з його твору. Він пише справжньою живою мовою. Однак чи ведучий зацікавив, чи книга – скоро дізнаюся!»

Наостанок питаємо Банди, якими бачить читачів на Закарпатті та – чи бачить узагалі. Відповіді на таке питання не знає, бо – оточений тими, хто любить читати.

На прощання він висловлює кілька слів-привітань колективу Медіацентру УжНУ й студентству до прийдешніх зимових свят.

Уже завтра, 6 грудня, ужгородські книголюби зможуть поспілкуватися з Андрієм Дурундою та придбати його твір «Чаша». Місце й час зустрічі – незмінні.

Антоніна Чундак
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.