Доцент УжНУ Людмила Симочко представила виш на Міжнародному екологічному форумі

Був представлений також звіт про роботу Закарпатського осередку Міжнародної асоціації екологів університетів

Міжнародний екологічний форум «Екологія. Освіта. Наука» відбувся 2 березня у Києві на базі Національної академії педагогічних наук України. Організаторами заходу, у якому взяли участь провідні науковці Польщі, України, Словаччини, Угорщини, виступили Міжнародна асоціація екологів університетів спільно з Національною академією педагогічних наук України, Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та Інститутом екології економіки і права.

Під час виступу

На офіційному відкриті Міжнародного форуму виступили Анатолій Толстоухов – президент Міжнародної асоціації екологів університетів; Василь Кремінь – президент Національної академії педагогічних наук України; Віктор Андрущенко – ректор Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова; Михайло Борисюк – завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Основною метою заходу стало обговорення шляхів вирішення сучасних екологічних проблем як регіонального, так і всеукраїнського рівня, а також визначення стратегічних векторів удосконалення екологічної освіти та науки.

Людмила Симочко

Доцент кафедри ентомології та збереження біорізноманіття, голова Закарпатського осередку Міжнародної асоціації екологів університетів Людмила Симочко виступила з доповіддю «Еколого-мікробіологічна індикація ґрунту різних типів екосистем Карпатського регіону», у якій проаналізувала сучасні методи оцінки екологічного стану ґрунтів і можливість одержання екологічно чистої продукції в умовах Закарпаття. Також науковець представила алгоритм оцінки ризику потрапляння біоконтамінантів в організм людини з харчовою продукцією.

Крім того, був представлений звіт про роботу Закарпатського осередку Міжнародної асоціації екологів університетів, членами якого є науковці біологічного та хімічного факультетів Ужгородського національного університету.

Вл. інф.