Доцент УжНУ Людмила Симочко представила виш на Міжнародному екологічному форумі

Був представлений також звіт про роботу Закарпатського осередку Міжнародної асоціації екологів університетів

Доцент УжНУ Людмила Симочко представила виш на Міжнародному екологічному форумі
Міжнародний екологічний форум «Екологія. Освіта. Наука» відбувся 2 березня у Києві на базі Національної академії педагогічних наук України. Організаторами заходу, у якому взяли участь провідні науковці Польщі, України, Словаччини, Угорщини, виступили Міжнародна асоціація екологів університетів спільно з Національною академією педагогічних наук України, Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та Інститутом екології економіки і права.

Під час виступу

На офіційному відкриті Міжнародного форуму виступили Анатолій Толстоухов – президент Міжнародної асоціації екологів університетів; Василь Кремінь – президент Національної академії педагогічних наук України; Віктор Андрущенко – ректор Національного педагогічного університету ім. М.П. Драгоманова; Михайло Борисюк – завідувач секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи.

Основною метою заходу стало обговорення шляхів вирішення сучасних екологічних проблем як регіонального, так і всеукраїнського рівня, а також визначення стратегічних векторів удосконалення екологічної освіти та науки.

Людмила Симочко

Доцент кафедри ентомології та збереження біорізноманіття, голова Закарпатського осередку Міжнародної асоціації екологів університетів Людмила Симочко виступила з доповіддю «Еколого-мікробіологічна індикація ґрунту різних типів екосистем Карпатського регіону», у якій проаналізувала сучасні методи оцінки екологічного стану ґрунтів і можливість одержання екологічно чистої продукції в умовах Закарпаття. Також науковець представила алгоритм оцінки ризику потрапляння біоконтамінантів в організм людини з харчовою продукцією.

Крім того, був представлений звіт про роботу Закарпатського осередку Міжнародної асоціації екологів університетів, членами якого є науковці біологічного та хімічного факультетів Ужгородського національного університету.

Вл. інф.