Практику бізнесу та будні менеджерів вивчали студенти ФМПМБ на прикладі ТОВ «Гроклін-Карпати»

Майбутні фахівці здобули досвід та можливість провести паралелі між набутими знаннями та практичною діяльністю

0 1 686
У рамках Тижня менеджменту 16 березня 2016 року доцентами Віталій Ерфан, Вікторія Бондаренко та Б. Гунда влаштували молоді навчально-пізнавальну екскурсію на ТОВ «Гроклін-Карпати». Студенти відвідали всі цехи й відділи та поспілкувалися з менеджерами підприємства.
Під час екскурсії

Контактуючи з працівниками різних ланок управління підприємства, з’ясували для себе організаційну структуру товариства, матеріально-технічне забезпечення, мотивацію праці, стиль управління, соціальну відповідальність, взаємини із замовниками та постачальниками, систему обліку та контролю якості, правила прийому та звільнення працівників, стратегії фірми тощо.

Для майбутніх менеджерів це був досвід і можливість провести паралелі між набутими професійними знаннями та практичною діяльністю.

Найбільша цінність екскурсії полягала в нагоді для студентів порівняти різні практики ведення бізнесу, адже на кафедрі міжнародного бізнесу, логістики та менеджменту такі екскурсії вже стали доброю традицією.

За інформацією деканату факультету міжнародної політики,
менеджменту та бізнесу