Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

«Дикі карпатські писаки» представили свої поезії на благодійному фотолітературнику в Ужгороді

Виручені від продажу фотокарток із уривками віршів кошти передали ГО «Барбос», що опікується безпритульними тваринами

1 59

«Дикі карпатські писаки» представили свої поезії на благодійному фотолітературнику в Ужгороді

Приглушене світло, фонова музика, стіни прикрашені урбаністичними фотографіями вечірнього міста й автори читають свої вірші. Такий фотолітературник «BAZAARnyk» вихідними влаштувала ГО «Фундація регіональних ініціатив» (ФРІ) в одній із ужгородських кав’ярень.

«Дикі карпатські писаки» представили свої поезії на благодійному фотолітературнику в Ужгороді«BAZAARnyk» мав не лише культурну, але й соціальну складову: виручені від продажу фотокарток із уривками віршів кошти передали ГО «Барбос», що опікується безпритульними тваринами.

Андрійко Гладкий
Андрійко Гладкий

«Дикі карпатські писаки» представили свої поезії на благодійному фотолітературнику в УжгородіАвтор серії фотографій, студент факультету інформаційних технологій Андрійко Гладкий каже: «Ці фото я зробив протягом вересня-жовтня цього року. Хотів показати красу буденності ужгородських житлових районів та природи. Тут представлені Новий район, Боздош та береги річки Уж. Люблю цікаве освітлення і саме ввечері воно мене найбільше приваблює. Особливо в тумані! Це дивовижна атмосфера. Мої фото про те, як знайти у похмурій радянській урбаністиці щось незвичайне, красиве».

«Дикі карпатські писаки» представили свої поезії на благодійному фотолітературнику в УжгородіШість авторів – Михайло Фазан, Наталі Попп, Інна Магас, Вова Корецький, Наталія Кузьмак і Томаш Деяк – читали власні вірші й переклади відомих поетів.

Наталія Кузьмак
Наталія Кузьмак

Випускниця філфаку УжНУ Наталія Кузьмак ділиться: «Тематика моїх віршів найчастіше стосується весни, яка у мене асоціюється із життям і початком усього. Далі – Бог або його відсутність, пошук Бога та пошук себе. Це теми, навколо яких концентрується моя творчість. Гадаю, вони невичерпні, тож іще є що сказати.

Наталі Попп
Наталі Попп

Однак я не називаю себе ані авторкою, ані поетесою. Як на мене, це надто голосно – потрібно мати успіхи й варитися у цьому, а не просто написати щось. Ти будеш поетом, коли люди знатимуть не так тебе – твої вірші. Бо ти – це те, що ти написав. Я вже 6 років готую збірку віршів: перша мала вийти до 18 років, друга – до 22 і зараз мала би вийти третя. Але немає жодної. Бо я запізнююся всюди».

На злобу дня й завершеної (хоч і не для всіх) сесії Медіацентр УжНУ публікує вірш випускниці ФІФ та юрфаку УжНУ Наталі Попп, який прозвучав на літературнику.

Завершили вечір не менш атмосферно – співами під гітару.

Ксенія Шокіна
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.