Факультет історії та міжнародних відносин теж обрав першу красуню підрозділу

Першою віце-міс стала Ангеліна Попадинець, другою – Юліанна Румуняк, а найголовнішою красунею свята визнали Станіславу Тобіяш

Традиція обирати найгарнішу на факультеті дівчину є загальноуніверситетською. Відтак переможниці представляють свій підрозділ на конкурсі «Міс УжНУ». Нещодавно визначив свою найпершу красуню й факультет історії та міжнародних відносин.
Іван Вовканич вручає грамоту

Розпочалася урочиста частина дійства з виступу декана факультету Івана Вовканича. Очільник привітав зал, а насамперед першокурсників, зі святом, побажав усім хорошого настрою, оптимізму і запевнив, що цей захід готують для задоволення всіх – і учасників, і глядачів. Також декан подякував спонсорам свята і оголосив наступний день вихідним.

На завершення свого виступу Іван Вовканич нагородив студентів Христину Ковач, Вікторію Глебену, Катерину Дрибку, Наталію Демко, Аліну Онищук та Ярослава Шалебу грамотами.

Факультет історії та міжнародних відносин теж обрав першу красуню підрозділуФакультет історії та міжнародних відносин теж обрав першу красуню підрозділуЗа звання найкращої на факультеті історії та міжнародних відносин змагалося 11 дівчат: Дар’я СтеповаДіана Чекан, Станіслава Тобіяш, Юліанна РумунякЄвгенія Мишуля, Аліна Попадинець, Ангеліна Росоха, Валерія Колянова, Рената Гульо, Олександра Немеш та Вікторія Поляк.

Оцінювали конкурсанток експерти й справжні цінувальники краси й інтелекту: заступники декана з навчально- виховної роботи Вікторія Бондаренко, Віталій Андрейко, міс факультету історії та міжнародних відносин 2017 року Алі Акбар Мансур Надія Тагіра, представниця модельної агенці «One Models» Вікторія Бригідін, а також Василь Стар, Валерія Лінчук, Кароліна Дочинець та Юлія Дулевич.

У перервах між виходами конкурсанток на сцену й показом себе в якнайкращому світлі, зал розважали відеопреставленнямиФакультет історії та міжнародних відносин теж обрав першу красуню підрозділу першокурсників факультету, вокальними номерами Вікторії Глебени та Ярослава Шалеби, неперевершеним світлодіодним шоу, танцювальним номером студенток і виступами команд КВН.

Захопливе дійство непомітно добігло до своєї кульмінації – оголошення результатів.

Отож титули міс глядацьких симпатій і першої віце-міс виборола Ангеліна Попадинець. Звання другої віце-міс рішенням суддів дісталося Юліанні Румуняк. А найголовнішою красунею свята визнали Станіславу Тобіяш, яку й увінчали короною міс факультету історії та міжнародних відносин.

Тетяна Голяк, Яна Бурдун,
студентки відділення журналістики,