Факультет туризму та МК розширює географію участі в міжнародних конференціях

УжНУ на міжнародному форумі в Черкаському національному університеті представила доцент кафедри туризму, заступник декана з виховної роботи Надія Чир

Факультет туризму та МК розширює географію участі в міжнародних конференціях
12–13 жовтня у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулася ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «Туризм і гостинність: вчора, сьогодні, завтра».

Організатором заходу виступила кафедра туризму і готельно-ресторанної справи навчально-наукового інституту економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

У Корсунь-Шевченківському

Серед співорганізаторів наукового форуму: Черкаська обласна державна адміністрація, Європейський університет Віадріна (Німеччина), Бєльський державний університет імені Алеку Руссо (Молдова), Історичний архів з туризму (Німеччина), Університет Марії Кюрі-Склодовської (Польща), Інститут економіки Академії наук Республіки Узбекистан (м. Ташкент), Гомельський державний університет імені Франциска Скорини (Білорусь), Поліський державний університет (Білорусь), Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Туристична асоціація України, Українське географічне товариство.

Конструктивна дискусія у фокусі сучасних досліджень у сфері туризму та готельно-ресторанного бізнесу України відбулася у дев’яти секціях. Науковці обговорили соціально-економічні передумови та перспективи розвитку туризму, розглянули механізми формування конкурентоспроможності підприємств туристичної галузі, професійний розвиток персоналу і корпоративну культуру, формування соціального капіталу у сфері туризму та готельно-ресторанної сфери.

У Мошному

Ужгородський національний університет на міжнародному форумі представила доцент кафедри туризму, заступник декана з виховної роботи Надія Чир із доповіддю «Функціонально-територіальна складова туристичної інфраструктури Закарпатської області».

Практичною складовою міжнародної конференції стало вивчення туристично-рекреаційного потенціалу Черкащини. Учасникам наукового форуму провели незабутню екскурсію стежками великого українського поета і художника Тараса Григоровича Шевченка – у с. Мошни та Корсунь-Шевченківському.

За інформацією заступника декана факультету туризму та МК
з виховної роботи Надії Чир