Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

GOxChange Ужгород: як маріупольські студенти знайомилися з ужгородськими міні-скульптурками

0 197

GOxChange Ужгород: як маріупольські студенти знайомилися з ужгородськими міні-скульптурками

Справжня візитівка найменшого обласного центру країни – міні-скульптурки. Нині в Ужгороді встановлено вже 30 маленьких пам’ятників, із більшістю з котрих 21 березня мали нагоду познайомитися маріупольські учасники студентської програми GOxChange.

Маріупольці вже встигли побувати на екскурсії містом «Втрачений Ужгород» із журналісткою Тетяною Літераті та прослухати лекцію про місто над Ужем від професора УжНУ, туризмознавця Федора Шандора.

Екскурсію-квест для гостей міста підготувалиGOxChange Ужгород: як маріупольські студенти знайомилися з ужгородськими міні-скульптурками учасниці Турклубу УжНУ Антоніна Симулик та Олеся Лелекач – студентки факультету суспільних наук. Дівчата розповіли цікаву інформацію про міні-скульптурки Ужгорода та влаштували інтерактивну частину – екскурсанти мали знайти маленькі пам’ятники за допомогою пісні («Smoke on the Water», що символізувала скульптурку Джона Лорда на перилах набережної Незалежності. – Авт.), фотографії , мапи.

Маріупольські студенти оглянули скульптурки в історичній частині міста, а разом із тим дізналися, що таке кнедлик, хто такий Кукоц, тощо.

За дальшим знайомством донеччан із Ужгородом слідкуйте на сайті Медіацентру.

Ксенія Шокіна
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.