Сайт Медіацентру УжНУ
Підрозділ створений у липні 2013 року

Міжнародники набували практичних навичок менеджменту в компанії JABIL

Після екскурсії виробничим комплексом заводу для студентів улаштували три воркшопи, які проводили працівники відділів планування, постачання та бережливого виробництва

0 252
21 березня Наукове товариство студентів та аспірантів факультету міжнародних економічних відносин мало виїзне засідання в ужгородській філії компанії JABIL.
Міжнародники набували практичних навичок менеджменту в компанії JABIL
Студенти ФМЕВ під час воркшопу

Студенти підрозділу мали змогу на практиці використати знання, які вони здобули з дисципліни методів аналізу та прийняття управлінських рішень.

Молодь супроводжували викладачки Марина Король, Наталія Кушнір, Ольга Поліщук. Спочатку міжнародникам розповіли про діяльність підприємства, зокрема про те, що корпорація JABIL – третій у світі контрактний виробник електроніки.

Відтак, пройшовши інструктаж із техніки безпеки, представники ФМЕВ відвідали виробничий комплекс заводу. Після екскурсії для студентів улаштували три воркшопи, які проводили працівники відділів планування, постачання, бережливого виробництва JABIL. Фахівці навчали молодь навичок ефективного менеджменту.

Зокрема, студенти на практиці дізналися про можливості вдосконалення роботи, планування, тобто як розробити порядок дій та оптимально розподілити ресурси для досягнення мети.

За словами співробітників, пріоритетами фірми є безпека працівників, постійне вдосконалення, виготовлення якісного товару, вчасна доставка та збереження конкурентоспроможності.

Менеджери розповіли, що керівні посади можуть обіймати тільки знавці англійської мови, оскільки всі замовники — іноземні. Важливо також уміти аналізувати матеріали.

Як зауважив голова наукового товариства студентів та аспірантів факультету міжнародних економічних відносин Денис Цап, такі заходи є особливо корисними, оскільки вони — хороший стимул до відмінного навчання. «Крім того, уже тепер студенти можуть ознайомитися з можливими завданнями професії менеджера.

Ольга Брайлян
Залишіть відповідь

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.